Kde mě najdete

Podívejte se, kudy se dostanete do mé ordinace v budově Obecního domu (Kokos) v Nymburce, ul. Bedřicha Smetany 55. Vchod je od parkoviště, vedle garáží Záchranné služby. Ve stejném vchodu se nachází Dámské kadeřnictví a Autoškola Čvančara.

Fungování poradny v době omezení

I v době nouzového stavu a s tím spojených omezení jsme vám stále k dispozici. Pokud není možný osobní kontakt, lze konzultaci či vyšetření provést po telefonu či přes skype nebo jinou podobnou on-line platformu (domluva předem telefonicky či e-mailem). Konzultace k homeopatické léčbě onemocnění COVID-19 je bezplatná.

Koronavirus a homeopatická léčba

Koronavirová infekce se dá homeopaticky léčit stejně jako „běžná“ chřipka, tj. na základě symptomatického obrazu pacienta či celé epidemie.

Homeopatie a děti

Dítě je po homeopatické léčbě odolnější a nemoci se nevracejí. Naopak po léčbě antibiotiky je organismus oslabený a hrozí, že dítě brzy po uzdravení zase „něco chytne“.

Podzimní chřipky

Podzim neboli změna teplého suchého počasí na chladné a vlhké je dobou se zvýšeným výskytem chřipek a nachlazení. Přijde-li za homeopatem šest pacientů s něčím, čemu budou říkat chřipka, může se stát, že odejdou s šesti různými léky.

Rozhovor na Rádiu Patriot

Rozhovor s Adamem Havlínem o homeopatii si lze poslechnout na Rádiu Patriot v repríze v neděli 27. září od 15 hodin nebo stáhnout z archivu rádia.

Přednáška v knihovně

Přednáška v Městské knihovně v Nymburce 23. září od 15 hodin.

Jak na bolesti zad

Léčba bolestí zad masážními technikami a homeopaticky.

Jak užívat léky

Instrukce ke skladování, užívání a dávkování homeopatických léků.

Kinetóza bez Kinedrylu

Hlavní homeopatické léky na nevolnost v dopravních prostředcích.