Úvod

homeopat Mgr. Adam Havlín

Jmenuji se Adam Havlín, vystudoval jsem Filosofickou fakultu na Univerzitě Karlově a v letech 2005 – 2010 jsem studoval na Homeopatické akademii v Praze, kde byli mými učiteli MUDr. Petr Pudil, MUDr. Luděk Ryba, Mgr. Jiří Čehovský a Ing. Jan Matyáš. V rámci svých studií a následného vzdělávání jsem v r. 2010 absolvoval Letní školu s Philipem Baileym a v r. 2019 Letní školu Slovenské akademie klasické homeopatie s Anne Vervarcke.

Jsem mj. autorem či spoluautorem překladů knih o homeopatii: E. B. Nash, Nejužitečnější léky a symptomy homeopatické materie mediky, R. Moskowitz, Homeopatie pro těhotenství a porod, R. Murphy, Homeopatická materia medica, L. Klein, Miazmata a nosody, C. M. Boger, Boenninghausenovo repertorium, A. V. Schmukler, Domácí příručka homeopatie od A do Z, R. Sankaran, Metoda osmi oken.

Ve své praxi vycházím ze studia a poznatků jak tradičních klasických homeopatů (S. Hahnemann, C. Hering, J. T. Kent, E. B. Nash), tak i soudobých autorů, jakými jsou zejména M. Mangialavori, J. Scholten, P. Bailey, R. Morrison, R. Sankaran, L. Klein, D. Ullman, G. Vithoulkas, I. Watson, T. Smits, R. Murphy, R. Dahlke, D. Grandgeorge, L. de Schepper a další.

Comments are closed.